GİZLİLİK POLİTİKASI

www.cemilgundogdu.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.
www.cemilgundogdu.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece www.cemilgundogdu.com bünyesinde kullanılmaktadır.
Üyelik oluştururken verilen bilgilere sadece ilgili üye ulaşabilir ve bu bilgileri sadece ilgili üye değiştirebilir.
Üye, www.cemilgundogdu.com bünyesindeki bilgilerine erişmek için kendisinin oluşturduğu biçimde sistemlerimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen üyeye aittir.
www.cemilgundogdu.com sitemizden gelen bilgilendirici elektronik postaları veya sms’leri almak istemiyorsanız info@cemilgundogdu.com adresine bildirebilirsiniz.
Üyeler istedikleri zaman sebep belirtme zorunluluğu olmadan üyeliklerini sonlandırabilirler.
Üyelerimizin bizimle paylaştığı kişisel bilgiler ( adı, soyadı, e-posta, posta adresi, satın alınanlar vb. ) kesinlikle farklı kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmaz.
Üye bilgileri hukuki zorunluluklar haricinde hiçbir kişi ya da kurum ile paylaşılmaz.
www.cemilgundogdu.com’a ulaşan her türlü istek, öneri ve soru içeren bilgiler, site performansını değerlendirmek adına saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.
www.cemilgundogdu.com ’da yayınlanan içeriklerin her hakkı saklıdır. Sitede bulunan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz ve içerik materyalleri başka mecralarda izinsiz yayınlanamaz.

Arama Yap